• Wpisów: 35
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 00:33
  • Licznik odwiedzin: 5 780 / 927 dni
 
jokusia
 
Wczoraj śnił mi się taki zjebany sen xDDD :
Byłam ze starą klasą na wycieczce w jakimś zamku i tam byli tacy ludzie (nie wiem czy aby na pewno ale coś w rodzaju uchodźców). Moja klasa zakumplowała się z taką dziewczyną która była jakoś 2-3 lata starsza od nas. I świetnie się z nią gadało. Potem nagle Natalia W (tak ta suka xD) zmieniła się w reporterke i wjechały kamery xD. I zaczęła przeprowadzać z tą dziewczyną wywiad na żywo, potem Natalia W coś ględziła do jakiegoś gościa XD a ja se nagle wchodze w kadr i podchodze do tej dziewczyny i sie pytam czy da mi swój numer a ona  do mnie że ma komórke ale nie ma numeru xDDD a ja na to że trudno xD i se wychodze z tego zamku i jak już otwierałam te drzwi to nagle znajduje się w moim pokoju i nademną były jakieś trzy, kolorowe postacie (wiem że jedna była różowa ale reszty nie pamiętam xD) i do mnie gadają i potem zniknęły xD . Powedziałam to mojej matce a ona poszła ze mną do lekarza spytać się o co chodzi xD a on na to że moja babcia też gada z taką postacią (ta postać co gadała z nią moja babcia miała jakieś imie na L xD) i że to nic takiego xD i potem nagle jestem przed Biedronką xDDD i patrze- a nad domami (które nie wyglądały jak takie co teraz są, były inne xD) lata ta różowa postać i nagle do mnie podlatuje i ja latam razem z nią, siadamy na dach jakiegoś domu. Gdy nagle on się wali i wpadam do środka a tam Zuza siedzi na fotelu i coś tam mamrocze xDDD spoglądam na kominek i nagle jestem w naszej starej szkole, podchodzi do mnie Mikołaj i się pyta czy chce z nim być. Mnie zamurowało, nogi się podemną ugięły, a on wyciąga do mnie rękę w geście że mam go chwycić i jeszcze się tak słodko uśmiecha i ma takie piękne błyszczące oczka *.* ja się zgadzam z nim być, on mnie lekko i nieśmiało przeciąga do siebie, obejmuje a już po chwili mocno się do siebie tulimyyy <333 .
A potem zadzwonił mój jebany alarm w telefonie i się wkurwiłam bo była dopiero 7:40 a mogłam spokojnie spać do 11:00 a ten sen był taki piękny na końcu *0* .
A nanka900 (Natasza) wymyśliła przeróbkę tego że może powstać książka xDDD :

“Odkryłaś z przyjaciółkami zabytkowy zamek, i zaraz potem zjawili się reporterzy. Stałaś sie sławna wszyscy obracali sie wokół ciebie. Pijana wiecznie Zuza teraz bogaczka ciągle gada głupoty i wydaje kase na papierosy, namawia cię w końcu na narkotyki... Zaczynają się problemy, zjawia się chłopak... Było słodko... Też zaczął ćpać... Ale tak naprawdę zależało mu tylko na kasie ;P ”


A Kozeł wymyśliła końcówkę xD :

“Chłopak zbył się Ciebie mówiąc że ma telefon ale nie ma numeru xDDD ”


O Boziu, to jest takie piękne ;") xD .

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego